Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 1 września 2009 roku odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna, w tym podekcytowane pierwszaki i ich rodzice. Wychowawczynie klas pierwszych  - p. Małgorzata Semik i p. Małgorzata Chwierut zaprosiły na środek naszych najmłodszych uczniów. Przejęte dzieci odpowiadały przed publiczością na proste pytania.  Później odbyło się uroczyste ślubowanie, a p. dyrektor Joanna Wysogląd pasowała  każdego siedmiolatka na ucznia Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim