Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 1 września 2009 roku odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna, w tym podekcytowane pierwszaki i ich rodzice. Wychowawczynie klas pierwszych  - p. Małgorzata Semik i p. Małgorzata Chwierut zaprosiły na środek naszych najmłodszych uczniów. Przejęte dzieci odpowiadały przed publiczością na proste pytania.  Później odbyło się uroczyste ślubowanie, a p. dyrektor Joanna Wysogląd pasowała  każdego siedmiolatka na ucznia Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza.

Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
PIknik rodzinny
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.