1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Śpiewamy dla Niepodległej

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

9 listopada uczniowie naszej szkoły zaśpiewali dla Niepodległej. O godzinie 11 zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, by przygotować się do uroczystego odśpiewania hymnu. Wprowadzeniem było obejrzenie krótkiej prezentacji, która dotyczyła postaci historycznych występujących w polskim hymnie narodowym. Później o godzinie 11.11 zabrzmiały cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego" wykonane przez ponad 250 uczniów szkoły. Po tym uroczystym momencie pan Jarosław Cieciak wyróżnił uczennice, które brały udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznych. Dwie z nich - Gabrysia Białucha i Emilka Kramarczyk zaśpiewały piosenki nawiązujące do tematyki obchodów stulecia Niepodległej. Na koniec pani dyrektor - Joanna Wysogląd wręczyła uczniom klas Ia i Ib patriotyczne upominki ufundowane przez Instytut Pamięci Narodowej. 

Filmowa relacja z tego wydarzenia. 

https://web.facebook.com/jcieciak/videos/2314650468576258/?q=szko%C5%82a%20podstawowa%20im.%20henryka%20sienkiewicza%20w%20grojcu

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Interhead.pl