1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

¦piewamy dla Niepodległej

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

9 listopada uczniowie naszej szkoły za¶piewali dla Niepodległej. O godzinie 11 zgromadzili¶my się na sali gimnastycznej, by przygotować się do uroczystego od¶piewania hymnu. Wprowadzeniem było obejrzenie krótkiej prezentacji, która dotyczyła postaci historycznych występuj±cych w polskim hymnie narodowym. PóĽniej o godzinie 11.11 zabrzmiały cztery zwrotki "Mazurka D±browskiego" wykonane przez ponad 250 uczniów szkoły. Po tym uroczystym momencie pan Jarosław Cieciak wyróżnił uczennice, które brały udział w Gminnym Konkursie Pie¶ni Patriotycznych. Dwie z nich - Gabrysia Białucha i Emilka Kramarczyk za¶piewały piosenki nawi±zuj±ce do tematyki obchodów stulecia Niepodległej. Na koniec pani dyrektor - Joanna Wysogl±d wręczyła uczniom klas Ia i Ib patriotyczne upominki ufundowane przez Instytut Pamięci Narodowej. 

Filmowa relacja z tego wydarzenia. 

https://web.facebook.com/jcieciak/videos/2314650468576258/?q=szko%C5%82a%20podstawowa%20im.%20henryka%20sienkiewicza%20w%20grojcu

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Biała Szkola
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dzi¶ patriotyzm" rozstrzygnięty!
Interhead.pl