1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Świąteczna paczka

opis niedostepny

Świąteczna paczka przygotowana przez uczniów naszej szkoły trafiła do trzech grojeckich rodzin. Obdarowani nie kryli radości i wzruszenia z otrzymanych produktów żywnościowych, artykułów gospodarstwa domowego oraz słodyczy, które sprawią, że nadchodzące święta będą piękniejsze. Były to osoby potrzebujące, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, wytypowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grojcu.

Tegoroczną zbiórkę zorganizowano w ramach ogólnopolskiej akcji pomocy przedświątecznej prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod hasłem: „Razem na Święta”. Koordynował ją Klub Wolontariatu. Zbiórka nie powiodłaby się jednak, gdyby nie mobilizacja całej społeczności szkolnej. Ilość zgromadzonych w ciągu dwóch tygodni produktów była imponująca. Kilogramy dobra zostały rozwiezione i przekazane rodzinom 21 grudnia br. przez koordynatorki akcji: Małgorzatę Żurawską i Monikę Bartosz.

 

Wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy za wsparcie i okazaną pomoc. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy VIA: Amelii Bielowicz, Natalii Kaliki, Natalii Dziubek, Emilii Cichy, Zuzanny Wasilewskiej, Emilii Noworyty – za posortowanie produktów i przygotowanie i spakowanie paczek oraz Bartka Pędrysa, Dominika Romanka i Artura Jarząbskiego , którzy nie szczędzili trudu i pomagali w przenoszeniu kartonów.
Dobro powraca!

 

#RazemNaŚwięta


opis niedostepny
opis niedostepny
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Jadłospis
Samorząd Uczniowski
Interhead.pl