1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Świąteczna paczka dla Natalii

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

Okres świąt Bożego Narodzenia to nie tylko czas otrzymywania prezentów, ale również okazja do dzielenia się i pomagania. Wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu, którzy w ramach działalności szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowali akcję „Świąteczna paczka”, dla 17-letniej Natalii z Grojca cierpiącej na porażenie mózgowe, epilepsję i nowotwór złośliwy.

 

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Przez dwa tygodnie uczniowie, rodzice i nauczyciele przynosili do szkoły słodycze oraz inne produkty żywnościowe  o wydłużonym terminie przydatności do spożycia. 
Wolontariusze posortowali i zapakowali wszystkie przyniesione dary. Było ich tak dużo, że konieczne było przetransportowanie ich samochodem dostawczym, użyczonym nieodpłatnie przez p. Dawida Waszkiewicza (firma Eurotynk z Grojca ), za co serdecznie - dziękujemy!

 

22 grudnia 2017 roku nauczycielki: Katarzyna Waszkiewicz i Monika Bartosz (opiekun szkolnego Klubu Wolontariatu) przekazały rodzinie Natalii zebrane w ramach akcji „Świąteczna paczka” dary wraz z życzeniami świątecznymi od całej społeczności SP w Grojcu.
Rodzina dziewczynki nie kryła wzruszenia i prosiła o przekazanie wszystkim darczyńcom podziękowań za okazaną pomoc. Natalia sama wraz z mamą od 23 grudnia 2017 roku przebywa w domu. Jest już po cyklach chemioterapii i radioterapii. W wyniku powikłań nie chodzi i wymaga rehabilitacji. Oczekuje na badania kontrolne zamykające leczenie. W Nowym Roku życzymy jej tego, co w zyciu najważniejsze – zdrowia!

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Jadłospis
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Samorząd Uczniowski
Interhead.pl