Święto Konstytucji 3 Maja

09 maja 2019 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 8 i klasy 4c pod opieką pań Izabeli Berszakiewicz i Joanny Miłoń. Akademia była oddaniem hołdu twórcom konstytucji oraz przypomnieniem faktów historycznych z tym związanych. Niosła przesłanie również dla nas. Przypomniała, iż patriotyzm winniśmy pielęgnować w każdym dniu i jako naród tak żyć, żeby nasza ojczyzna rozwijała się duchem wolności, odpowiedzialności i wzajemnego szacunku.

Na zakończenie Pani Dyrektor nagrodziła uczniów, którzy uczestniczyli w szkolnym Turnieju Warcabowym oraz na Najpiękniejsze Zwierzątko Wielkanocne.

Artystyczne sukcesy naszych uczennicUczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsca (w różnych kategoriach wiekowych) w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.
Sukces naszej uczennicy w konkursie ortograficznymMożemy poprawnie pisać!
Dla bezdomnych zwierzątOdpowiedzieliśmy na apel schroniska OTOZ Animals na Kamieńcu w Oświęcimiu