W środę 25 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z klas I-III pokazały szkołę swoim przyjaciołom. Uczniowie na lekcjach oraz podczas zajęć świetlicowych  pod opieką pani Katarzyny Waszkiewicz wykonali misiowe opaski. Efekty zostały uwiecznione na zdjęciach. Spośród opasek uczniów klas II i III przebywających na świetlicy wybrano w mini konkursie dwie najpiękniejsze, których autorkami były Oliwia Stokłosa i Julia Żabińska z IIa. Gratulujemy!

Pluszowy Miś w towarzystwie pań z Gminnej Biblioteki Publicznej w Grojcu  odwiedził dziś przedszkolaków i uczniów klas pierwszych. Z okazji swojego święta przygotował niespodziankę dla podobnych do niego łasuchów. Wszyscy powitali go z wielką radością. To była wspaniała niespodzianka. Dziękujemy!

Na zajęciach świetlicowych
Na zajęciach świetlicowych
Wizyta Pluszowego Misia w klasie Ib
Wizyta Pluszowego Misia w klasie Ic
Pluszowy Miś z wizytą w klasie Ib
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dzień Chłopaka