Uczniowie podczas zajęć świetlicowych

Świetlica szkolna zapewnia uczniom opiekę po zakończonych lekcjach. To tu dzieci oczekują na swoich rodziców lub na odjazd gimbusa.

Zajęcia na świetlicy mają różnorodny charakter. Uczniowie mogą tutaj odpocząć, pobawić się, wykorzystując liczne gry planszowe, pośpiewać, a także odrobić niektóre zadania domowe.  Grojecka świetlica włączyła się w akcję "Cała Polska czyta dzieciom", co oznacza, że codziennie przez kilkanaście minut głośno czytane są interesujące pozycje z literatury dziecięcej. Jeśli sprzyja pogoda, uczniowie korzystają ze szkolnego boiska. Kiedy nadchodzą  chłodniejsze dni, zajęcia sportowe odbywają się na sali gimnastycznej.

W ten oto sposób szybko mija czas oczekiwania na powrót do domu.

Podczas zabawy
Podczas rysowania
Wspólna zabawa

Wspólne czytanie książek
Zabawy sportowe na sali gimnastycznej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej