Uczniowie podczas zajęć świetlicowych

Świetlica szkolna zapewnia uczniom opiekę po zakończonych lekcjach. To tu dzieci oczekują na swoich rodziców lub na odjazd gimbusa.

Zajęcia na świetlicy mają różnorodny charakter. Uczniowie mogą tutaj odpocząć, pobawić się, wykorzystując liczne gry planszowe, pośpiewać, a także odrobić niektóre zadania domowe.  Grojecka świetlica włączyła się w akcję "Cała Polska czyta dzieciom", co oznacza, że codziennie przez kilkanaście minut głośno czytane są interesujące pozycje z literatury dziecięcej. Jeśli sprzyja pogoda, uczniowie korzystają ze szkolnego boiska. Kiedy nadchodzą  chłodniejsze dni, zajęcia sportowe odbywają się na sali gimnastycznej.

W ten oto sposób szybko mija czas oczekiwania na powrót do domu.

Podczas zabawy
Podczas rysowania
Wspólna zabawa

Wspólne czytanie książek