Żywa lekcja historii

Jak wyglądała czapka Napoleona? Jak prezentował się mundur żołnierza Księstwa Warszawskiego? Po co wojakom onuce? Dlaczego tak ważne w historii Polski były trzy powstania śląskie? Odpowiedzi na te pytania dostarczyła uczniom żywa lekcja historii w wykonaniu Bractwa Rycerskiego z Gniewu, która odbyła się w naszej szkole 3 października.

Uczennica klasy VI w  mundurze Napoleona
Żywa lekcja historii
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.