Uczniowie klas I-III bardzo aktywie zademonstrowali swoje poparcie dla ochrony przyrody . Z okazji Dnia Ziemi wzięli udział w marszu ekologicznym. Ubrani w barwne stroje wysoko unosili transparenty z napisami " Mądre dzieci - segregują śmieci " , W Dniu Ziemi - przyroda się zieleni "," Szanuj zieleń, boś nie jeleń! ".  Wszyscy uczestnicy złożyli ekologiczne ślubowanie. Zaprezentowali również plakaty  pod hasłem  " Ekologiczny las" , które później ozdobiły szkolny korytarz. Na zajęciach powstały ciekawe wiersze.  Klasa IIb zaprosiła przedszkolaków na zajecia otwarte na temat koniecznosci ochrony  Ziemi, podczas których goście stworzyli  "Ekologicznego straszaka".

Niech Dzień Ziemi trwa przez cały rok!

Uczniowie składają ekologiczne obietnice
Na terenie parku w Grojcu
Wiersze uczniow klasy IIb na temat Dnia Ziemi
Mali ekolodzy od pomnikiem przyrody
Wystawa prac plastycznych  na korytarzu szkolnym
Ekologiczny straszak
Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.