Uczniowie naszej szkoły wyruszyli dziś pociągiem w podróż do Krainy Książek. Wszystko to za sprawą organizatora wyprawy- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej. W miłej i radosnej atmosferze, wspólnie z przedszkolakami mogli wysłuchać pięknego czytania w wykonaniu znanych oraz lubianych mieszkańców Grojca.W tym roku dzieciom w Grojcu czytali: Dyrektor GBP Barbara Gasidło, emerytowany górnik i prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Albin Kojm, nauczyciel SP Grojec Krystyna Jaromin, pszczelarz z Zaborza Piotr Kowtunenko, doktor-pediatra Beata Hodur, radny powiatowy Krzysztof Wolak oraz pani Maria Bajorska z miejscowego Koła Gospodyń.  Na zakończenie było bardzo słodko i kolorowo. Dziękujemy!

Żegnaj zimo! Witaj wiosno!Z wizytą w bibliotece.
Sportowy dzień wiosny
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%