Odblaskowe Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

na rok szkolny 2017/2018

Dnia 15 września 2017r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego klas I-III. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu  oraz zaprezentowali się przed obecnymi na spotkaniu kolegami i nauczycielami. Społeczność uczniowska w tym ważnym dniu świeciła przykładem i uczestniczyła w wyborach w kamizelkach odblaskowych.  Uczniowie tym samym pokazali, iż wiedzą jak ważne są odblaski dla naszego bezpieczeństwa na drodze.

W wyniku głosowania po przeliczeniu głosów został utworzony skład MSU:

Przewodniczący: Piotr Włoszek

Zastępca I: Tomasz Mrozik

Zastępca II: Amelia Walus

Członkami Małego Samorządu Uczniowskiego zostali również:

Róża Bakalarska, Gabriela Bęben, Lena Bibrzycka, Zuzanna Chowaniec, Emilia Kramarczyk, Jakub Mrozik, Natalia Zając

Opiekun Samorządu:  Joanna Miłoń

Dzień Pluszowego Misia
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej