Uczniowie klas młodszych wspaniale bawili się podczas dyskoteki andrzejkowej. Dochód wsparł ogólnopolską akcję "Góra grosza".

Tradycyjne wróżby przygotowały uczennice klasy szóstej. Wszystkim tak się podobały, że z wrażenia zapomnieli o tańcach. Może w przyszłym roku?

Co nas czeka w przyszłości?
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.