Podczas andrzejkowej dyskoteki nie zabrakło wróżb i dobrej zabawy. Uczniowie klas I - III mieli również okazję do wsparcia ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza". Wszyscy świetnie się bawili. Andrzejki przygotowały panie Izabela Grolik i  Małgorzata Chwierut.
Wspieramy akcję
W role  tajemniczych wróżbitów wcielili się uczniowie klasy IIIa
Co przyniesie przyszłość?
Jakim jesteś człowiekiem?
Jaki zawód wybiorę?
Lubimy dyskoteki!
Andrzejkowe wróżby
Andrzejkowe wróżby
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).