Andrzejki

Zabawa andrzejkowa rozpoczęła się występem kółka teatralnego klas drugich, które zaprezentowało się w pięknej i barwnej inscenizacji o jesieni. Uczniowie przedstawili własne interpretacje wybranych przez siebie wierszy.

Całość uzupełniły aranżacje muzyczno-ruchowe oraz taneczne jesiennych piosenek. Kółko teatralne przygotowało swój występ pod kierunkiem p.D.Dudek i p.K.Jaromin.

Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Wycieczka klas IV do Ojcowskiego Parku Narodowego