Apteczka Małego Ratownika WO¦P

Z okazji zakończenia roku Fundacja Wielka Orkiestra ¦wi±tecznej Pomocy rozesłała do najaktywniejszych  w Programie Edukacyjnym  Ratujemy i Uczymy Ratować" szkół podstawowych Apteczki Małego Ratownika WO¦P. Uczniowie składali  ich szablony podczas zajęć szkolnych, co sprawiło wszystkim wiele rado¶ci. Apteczki wyposażone s± w koc termiczny, bandaż , rękawiczki jednorazowe oraz ustnik. Każdy uczeń klas I- III  oprócz apteczki otrzyma na ¶wiadectwie wpis o uczestnictwie w zajęciach z pierwszej pomocy. Życzymy bezpiecznych wakacji!

Klasa Ib
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dzi¶ patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej