Bajkowe kolędowanie

W przedświąteczny piątek w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera. Samorząd szkolny pod opieką pań Izabeli Berszakiewicz i Joanny Miłoń przygotował bożonarodzeniową inscenizację, w której szopkę betlejemską odwiedzały baśniowe postacie. Z prezentami przybyli psotliwy Pinokio, dziewczynka z zapałkami, Kopciuszek... Finałem spotkania było wspólne kolędowanie, po którym poszczególne klasy rozpoczęły przygotowania własnych wigilijek. Wspaniale udekorowane stoły, aromatyczne pierniki, a przede wszystkim uśmiechy na twarzach i życzenia składane podczas łamania się opłatkiem wprowadziły wszystkich w przeżywanie tajemnicy tych wspaniałych świąt.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.