Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. W dniu 14 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się niezwykłymi postaciami z bajek, filmów i komiksów. Pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były kółeczka, tańce w parach, taniec belgijski i wiele innych.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawę karnawałową poprowadziły panie: Magdalena Kramarczyk i Katarzyna Marcińska przy aktywnej pomocy wszystkich nauczycieli klas I - III. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Jadłospis
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.