Bezpiecznie do szkoły

Uczniowie klas pierwszych pod czujnym okiem policji utrwalali zasady prawidłowego przechodzenia na drugą stronę jezdni. Ćwiczenia praktyczne poprzedziła pogadanka na temat zasad ruchu drogowego oraz konieczności stosowania znaczków odblaskowych. Pierwszoklasiści wiedzą już, że koniecznie należy zapinać pasy w samochodzie i zachować szczególną ostrożność podczas przechodzenia   przez jezdnię. Nagrodą dla policjantów była piosenka i wierszyk w wykonaniu najmłodszych uczniów grojeckiej podstawówki.

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej