Bezpiecznie w drodze do szkoły i do domu

Klasa I
W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły", prowadzonej na terenie powiatu oświęcimskiego przez Policję w Oświęcimiu, uczniowie klas pierwszych spotkali się z panią policjantką. Zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego zachowania w drodze do domu i do szkoły. Każdy pierwszoklasista z dumą prezentował tornister ozdobiony odblaskami. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania i obiecali, że będą wzorowymi pieszymi. Życzymy rodzicom i uczniom bezpiecznej drogi do szkoły oraz powrotu do domu. Bardzo dziękujemy pani policjantce za pouczające spotkanie.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"