Bezpiecznie w drodze do szkoły i do domu

Klasa I
W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły", prowadzonej na terenie powiatu oświęcimskiego przez Policję w Oświęcimiu, uczniowie klas pierwszych spotkali się z panią policjantką. Zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego zachowania w drodze do domu i do szkoły. Każdy pierwszoklasista z dumą prezentował tornister ozdobiony odblaskami. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania i obiecali, że będą wzorowymi pieszymi. Życzymy rodzicom i uczniom bezpiecznej drogi do szkoły oraz powrotu do domu. Bardzo dziękujemy pani policjantce za pouczające spotkanie.
Pierwsza PomocW Ogólnopolskiej Próbie Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy wzięło udział 198 uczniów naszej szkoły
Dzień Edukacji Narodowej14 października w piękny jesienny dzień obchodziliśmy święto wszystkich pracowników oświaty.
Dzień Ziemniaka