Bezpiecznie w drodze do szkoły i do domu

Klasa I
W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły", prowadzonej na terenie powiatu oświęcimskiego przez Policję w Oświęcimiu, uczniowie klas pierwszych spotkali się z panią policjantką. Zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego zachowania w drodze do domu i do szkoły. Każdy pierwszoklasista z dumą prezentował tornister ozdobiony odblaskami. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania i obiecali, że będą wzorowymi pieszymi. Życzymy rodzicom i uczniom bezpiecznej drogi do szkoły oraz powrotu do domu. Bardzo dziękujemy pani policjantce za pouczające spotkanie.
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.