Cała Polska czyta dzieciom

Występ przedszkolaków

Do wspólnego czytania zachęciła wszystkich  dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Grojcu pani Barbara Gasidło wspólnie z pracownikami placówki oraz dziećmi z Grojca. Na początku przedszkolaki zapewniały, że warto przeczytać zabawne utwory Małgorzaty Strzałkowskiej. Wspaniale zaprezentowali wiersz pt." Anakonda". Następnie czytali uczniowie działający w szkolnych kółkach teatralnych naszej szkoły: Emilia Kramarczyk, Julia Noworyta, Igor Wieczorek, Daria Nitka oraz Natalia Gerzesło. Na zakończenie zaprezentował się zespół taneczny.

Już teraz warto pomyśleć o wypożyczeniu ciekawej książki na wakacje.

Czytają : Julia Noworyta i Emilia Kramarczyk
Czyta Daria Nitka- kółko teatralne klas III
Czyta Igor Wieczorek kółko teatralne kl.I- III
Czyta Natalia Grzesło- kółko teatalne kl III
Występ zespołu tanecznego
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).