Dla tych, których serca są złote

Biały korowód aniołów, niosących urokliwie migotające latarenki, rozpoczął tegoroczne przedstawienie jasełkowe. Przygotowały je dzieci z klas IIa, IIIa i IIIb, które pracowały pod kierunkiem pań: Doroty Dudek, Krystyny Jaromin i Małgorzaty Semik. Nad muzyczną oprawą przedstawienia czuwał pan Jarosław Cieciak. Babcie i Dziadkowie z dumą oglądali swoje wnuczęta, które pełną piersią zaśpiewały tradycyjne polskie kolędy. Wspaniali, młodzi aktorzy z przekonaniem odegrali swoje role. Piękna dekoracja, bogate kostiumy, a przede wszystkim przejęcie, malujące się na szczerych dziecięcych twarzach, pozwoliły widowni jeszcze raz dotknąć tajemnicy Bożego Narodzenia. Po jasełkach pozostali uczniowie prezentowali Dziadkom swoje muzyczne upominki, a na koniec wręczyli im własnoręcznie przygotowane breloczki. Wizytę gości umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To wspaniałe spotkanie trzech pokoleń na długo pozostanie w naszej pamięci.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.