Drzewo stulecia szkoły

Drzewo to zostało ufundowane przez pana Mariusza Sajdaka i uroczyście zasadzone przez przedstawicieli uczniów i rodziców w dniu 16 października 2004 roku z okazji 100 - lecia Szkoły Podstawowej w Grojcu.

Jest to katalpa (Catalpa bignonioides) zwana też surmią -  drzewo z  zaokrągloną koroną  posiadające zielono- żółte sercowate liście.

Rośnie przy wejścu głównym  i "wita" wszystkich odwiedzających naszą szkołę.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.