Z okjazji Dnia Babci i Dziadka spotkaliśmy się z tymi, których najbardziej kochamy. Uczniowie klasy IIb wraz z aktorami kółka teatralnego zaprezentowali "Jasełka". Wspólne kolędowanie było okazją do podziękowania za ofiarowywaną nam każdego dnia miłość i dobroć. Po występie niezwykle uzdolnieni goście wzięli udział w konkursie plastycznym " Potrafię narysować aniołka". Najodważniejsi zaprezentowali się w konkursie wokalnym. Rodzice zatroszczyli się o słodki poczęstunek. Goście obdarowali aktorów słodyczami i dofinansowali wyjazd na wycieczkę szkolną. Dziękując za okazaną nam życzliwość, życzymy Kochanym Babciom i Dziadkom wszelkiej pomyślności.

Za kolędę dziękujemy, zdrowia szczęścia winszujemy!

Zwiastowanie
Maria i Józef poszukują schronienia
W roli króla Heroda wspaniale zaprezentował się Marcin Heród.Przyszłość odczytywała Alicja Berszakiewicz
Kuszenie Heroda
Pastuszkowie tańczyli, śpiewali i dary skladali

Galeria ciepłych słów- wiersze dla Babci i Dziadka
Goście wykazali sie ogromnym talentem plastycznym
Konkurs wokalny- Brawa dla najodważniejszych!
Konkurs  kolęd - Brawa dla najodwazniejszych!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.