Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich dziadków teatralny prezent. Zaprosili ich na jasełka. Sala gimnastyczna wypełniła się aż po brzegi. Przybyli goście z Grojca, z sąsiednich wiosek, ale także z dalekich miejscowości, aby w tym wyjątkowym dniu pobyć ze swoimi ukochanymi wnuczętami. Kolorowe przedstawienie, bogate w tradycyjne kolędy, góralskie tańce, przepiękne stroje i popisy aktorskie, dostarczyło widowni wiele radości i wzruszeń. Po jasełkach uczniowie poszczególnych klas dedykowali gościom kolędy i pastorałki  oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. W ten sposób  podziękowali swoim dziadkom za ich wielkie, gorące serca.

Odblaskowo i wesołoNie śmiecimy, sprzątamy, zmieniamy!
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.