Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich dziadków teatralny prezent. Zaprosili ich na jasełka. Sala gimnastyczna wypełniła się aż po brzegi. Przybyli goście z Grojca, z sąsiednich wiosek, ale także z dalekich miejscowości, aby w tym wyjątkowym dniu pobyć ze swoimi ukochanymi wnuczętami. Kolorowe przedstawienie, bogate w tradycyjne kolędy, góralskie tańce, przepiękne stroje i popisy aktorskie, dostarczyło widowni wiele radości i wzruszeń. Po jasełkach uczniowie poszczególnych klas dedykowali gościom kolędy i pastorałki  oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. W ten sposób  podziękowali swoim dziadkom za ich wielkie, gorące serca.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.