Dzień Chłopaka

Dnia 30.09.2009r. obchodzili¶my w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji odbył się plebiscyt na najsympatyczniejszych panów. Wybierały klasy I-III i IV-VI.

Wyróżniono kategorie:

• sympatyczni uczniowie, w¶ród których znaleĽli się:

uczniowie klas I- III: Damian Płonka, Wojciech Chowaniec, Artur Góra, Łukasz Snażyk, Jakub Malik, Hubert Matyjasik, Piotr Sporysz, Wojciech  Gonszcz,  Mateusz Kutek, Jakub Mekla

uczniowie klas IV-VI: Domik Ku¶, Piotr Filip,  Michał Kobielski, Marcin Ćwiklicki, Adrian Korzeniowski, Dawid Wisiorek, Wojciech Cichy, Eryk Ceglarz

• najsympatyczniejsi w szkole. Wyróżniono: Jakuba Malika,Piotra Sporysza , Filipa BliĽniaka, Damiana Wojtalę.

Nagrodzeni otrzymali słodkie upominki. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych ¶wi±t - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypi± się Anioły..."