Dzień Chłopaka

Dnia 30.09.2009r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji odbył się plebiscyt na najsympatyczniejszych panów. Wybierały klasy I-III i IV-VI.

Wyróżniono kategorie:

• sympatyczni uczniowie, wśród których znaleźli się:

uczniowie klas I- III: Damian Płonka, Wojciech Chowaniec, Artur Góra, Łukasz Snażyk, Jakub Malik, Hubert Matyjasik, Piotr Sporysz, Wojciech  Gonszcz,  Mateusz Kutek, Jakub Mekla

uczniowie klas IV-VI: Domik Kuś, Piotr Filip,  Michał Kobielski, Marcin Ćwiklicki, Adrian Korzeniowski, Dawid Wisiorek, Wojciech Cichy, Eryk Ceglarz

• najsympatyczniejsi w szkole. Wyróżniono: Jakuba Malika,Piotra Sporysza , Filipa Bliźniaka, Damiana Wojtalę.

Nagrodzeni otrzymali słodkie upominki. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.