Dzień Chłopaka

Dnia 30.09.2009r. obchodzili¶my w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji odbył się plebiscyt na najsympatyczniejszych panów. Wybierały klasy I-III i IV-VI.

Wyróżniono kategorie:

• sympatyczni uczniowie, w¶ród których znaleĽli się:

uczniowie klas I- III: Damian Płonka, Wojciech Chowaniec, Artur Góra, Łukasz Snażyk, Jakub Malik, Hubert Matyjasik, Piotr Sporysz, Wojciech  Gonszcz,  Mateusz Kutek, Jakub Mekla

uczniowie klas IV-VI: Domik Ku¶, Piotr Filip,  Michał Kobielski, Marcin Ćwiklicki, Adrian Korzeniowski, Dawid Wisiorek, Wojciech Cichy, Eryk Ceglarz

• najsympatyczniejsi w szkole. Wyróżniono: Jakuba Malika,Piotra Sporysza , Filipa BliĽniaka, Damiana Wojtalę.

Nagrodzeni otrzymali słodkie upominki. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Biała Szkola
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.