Dzień Dziecka w naszej szkole

Szaleństwa na dmuchańcach

02 czerwca 2010 świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Na uczniów czekało wiele atrakcji takich jak: przejazd Beskidzką Ciuchcią, szalone podskoki na "dmuchańcach", słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, malowanie twarzy czy konkursy plastyczne. Chociaż pogoda nie dopisała, to i tak uśmiech nie znikał z twarzy zadowolonych dzieci. Organizatorem imprezy byli GOPS, sołtys Grojca i nasza szkoła.

Przejazd Beskidzką Ciuchcią
Wewnątrz Beskidzkiej Ciuchci nie straszny nawet deszcz
Zabawy z chustą Klanzy
Własnoręcznie wykonane makijaże
Tor przeszkód we wnętrzu dmuchanej dżdżownicy
Szaleństwa na dmuchańcach
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RAZEM NA ŚWIĘTA!