Dzień Dziecka w stadninie koni

To był dzień pełen wrażeń! Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzinami  mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w zawodach  skoków przez przeszkody i podziwiać umiejętności zawodników oraz piękno koni. Gospodarzami imprezy byli właściciele stajni  A- Prim w Grojcu, a współgospodarzami sołtys Grojca i  przewodniczący Osady Stawy Grojeckie. Dodatkową atrakcję stanowił pokaz jazdy w wykonaniu kaskaderów. Organizatorzy zadbali również o możliwość zabawy dla dzieci, które mogły poskakać na kolorowych "dmuchańcach"czy potańczyć w rytm aktualnych przebojów. Tak wspaniale spędzony dzień zostanie na długo w pamięci uczestników.

Warsztaty w Portobello
Artystyczne sukcesy naszych uczennicUczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsca (w różnych kategoriach wiekowych) w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.
Upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległościZ okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości dzieci z klas 4, 5a oraz uczniowie nagrodzeni w konkursach muzycznych przygotowali uroczysty apel.