Dzień Dziecka w stadninie koni

To był dzień pełen wrażeń! Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzinami  mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w zawodach  skoków przez przeszkody i podziwiać umiejętności zawodników oraz piękno koni. Gospodarzami imprezy byli właściciele stajni  A- Prim w Grojcu, a współgospodarzami sołtys Grojca i  przewodniczący Osady Stawy Grojeckie. Dodatkową atrakcję stanowił pokaz jazdy w wykonaniu kaskaderów. Organizatorzy zadbali również o możliwość zabawy dla dzieci, które mogły poskakać na kolorowych "dmuchańcach"czy potańczyć w rytm aktualnych przebojów. Tak wspaniale spędzony dzień zostanie na długo w pamięci uczestników.

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.