Program kabaretowy w wykonaniu kółka teatralnego

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników szkoły. To także czas przyznawania wyróżnień. W tym roku Nagrodę Wójta otrzymała mgr Małgorzata Semik , a Nagrodami Dyrektora Szkoły uhonorowano: Dorotę Dudek, mgr Katarzynę Mendyk, mgr Agatę Mamicę, mgr Krystynę Jaromin i mgr Małgorzatę Żurawską. Wszytkie nauczycielki otrzymały od społeczności szkolnej gromkie brawa.

Na sali gimnastycznej udekorowanej pięknymi słonecznikami odbył się również kabaretowy "Pokaz pomocy szkolnych". Aktorzy z kółka teatralnego klas IV - VI przedstawili widowni między innymi różowe okulary, w których pedagodzy na pewno bez problemu poprawią najsłabszą klasówkę, młotki i młoteczki do wbijania wiedzy uczniom, dyby szkolne dla niesfornych wychowanków.

Po części oficjalnej miało miejsce spotkanie obecnych  i  emerytowanych pracowników szkoły. Była to okazja do snucia wspomień związanych z naszą placówką

Wystąpienie dyrektor szkoły - p. Joanny Wysogląd
Nauczyciele otrzymali od uczniów różowe okulary
Program kabaretowy w wykonaniu kółka teatralnego
Dyby szkolne to jedna z propozycji przedstawiona w programie kabaretowym
Grono nauczycieli z emerytowanymi pracownikami szkoły
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.