Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku uroczystość Dnia Edukacji Narodowej uświetniło przedstawienie "Wśród krakowskich żaków". Widzowie mogli prześledzić losy najsłynniejszej uczelni w Polsce czyli Uniwersytetu Jagiellońskiego i  zasługi jego szczodrych opiekunów - króla Kazimierza Wielkiego, królowej Jadwigi i jej męża Władysława Jagiełły. Radośnie zabrzmiał w naszych murach hymn średniowiecznych studentów "Gaudeamus igitur!". Nasi goście - nauczyciele gminnych szkół i przedszkoli -  zostali wyróżnieni Nagrodą Wójta Gminy Oświęcim.

Goście przybyli na gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej
Krakowscy żacy
Przedstawienie - Wśród krakowskich żaków
Chór szkolny wspaniale wykonał dwie łacińskie pieśni - Gaude Mater Polonia i Gaudeamus igitur
Przestawienie - Wśród krakowskich żaków
Pierwszaki zdobyły Zamek Lipowiec
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.