Z okazji tego święta uczniowie klas VI a i VII, pod kierunkiem pań Agaty Mamicy i Izabeli Berszakiewicz, przygotowali humorystyczny program.  W krzywym zwierciadle pokazali w nim życie szkolne między innymi zmorę wszystkich nauczycieli, czyli zielonego smoka, który jest  ucieleśnieniem wszelakich dziecięcych psot. Nie brakło słów podziękowań skierowanych do pracowników naszej szkoły, którzy dbają o to, by wszyscy czuli się tutaj jak najlepiej. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i taniec przygotowany przez dziewczynki z klasy III c pracujące pod kierunkiem pani Joanny Miłoń.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Dyskoteka walentynkowa klas I- III
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego