Z okazji tego święta uczniowie klas VI a i VII, pod kierunkiem pań Agaty Mamicy i Izabeli Berszakiewicz, przygotowali humorystyczny program.  W krzywym zwierciadle pokazali w nim życie szkolne między innymi zmorę wszystkich nauczycieli, czyli zielonego smoka, który jest  ucieleśnieniem wszelakich dziecięcych psot. Nie brakło słów podziękowań skierowanych do pracowników naszej szkoły, którzy dbają o to, by wszyscy czuli się tutaj jak najlepiej. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i taniec przygotowany przez dziewczynki z klasy III c pracujące pod kierunkiem pani Joanny Miłoń.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"