Dzień Otwarty

Przedstawienie Brzydkie kaczątko

12 stycznia po raz kolejny nasza szkoła otworzyła szeroko swoje drzwi dla zaproszonych gości. Była to okazja do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną placówki oraz zobaczenia  osiągnięć uczniów  działających w szkolnych kółkach zainteresowań: teatralnym, wokalnym, gitarowym języków obcych i tanecznym. Kółko teatralne  zaprezentowało ciekawą interpretację baśni pt. "Brzydkie kaczątko". Występy wokalno - instrumentalne podsumował barwny polonez. Pod opieką nauczycieli można było zwiedzić pracownie  klas  I-III, wyposażone  od lat w część przeznaczoną do zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych, jak również pracownie przedmiotowe.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wystawa zwierząt w pracowni przyrodniczej. Zwiedzający docenili również wyposażenie pracowni komputerowej, językowej oraz biblioteki szkolnej. Nie zabrakło serdecznych rozmów z uczniami i nauczycielami.

Przedstawienie Brzydkie kaczątko
Występ kółka gitarowego
Wykonanie piosenki angielskiej przez uczniów klasy III
Polonez w wykonaniu kółka tańców narodowych
Wystawa zwierząt domowych w pracowni przyrodniczej
Goście zwiedzający szkołę
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.