Dzień Przyjaźni

Takie święto obchodziliśmy w naszej szkole po raz pierwszy. Z tej to okazji Samorząd Szkolny przygotował dwa konkursy. Jedni uczniowie wykonali  plakaty propagujące przyjaźń. Te piękne, kolorowe i radosne ilustracje zdobią obecnie hol na I piętrze. Inni uczniowie przygotowali prace literackie zatytułowane "To był początek przyjaźni". Finałem tego święta było przedstawienie kółka teatralnego zatytułowane "Ogrodnik i przyjaciele" i wręczenie nagród wyróżnionym w konkursach autorom. Mamy nadzieję, że to nasze małe święto przekonało wszystkich, że przyjaźń to naprawdę cenna rzecz!

Wystawa konkursowa plakatów propagujących przyjaźń
Nagrodzeni w konkursach uczniowie
Przedstawienie-  Ogrodnik i przyjaciele
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."