Dzień Ziemi z Królewną Śmieszką i Ekoludkami

Z okazji Światowego Dnia Ziemi w dniu 22 kwietnia uczniowie z kółka teatralnego klasy IIIa wraz z opiekunem p. Izabelą Grolik przygotowali przedstawienie dla najmłodszych o „Królewnie Śmieszce i ekoludkach”. Z pomocą ekoludków Królewnie Śmieszce udało się przegonić złą Królową oraz Smoga, który krążył nad królestwem. Przedstawienie to miało przypomnieć wszystkim dzieciom, że jesteśmy cząstką przyrody i musimy zrobić wszystko, aby chronić oraz odnawiać środowisko przyrodnicze oraz uświadomić im, że ochrona środowiska jest obowiązkiem każdego człowieka. Na podsumowanie Dnia Ziemi zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatorkę w ramach konkursu plastycznego pt. „Ziemia, moja przyjaciółka”. Zwycięzcami zostali:

I miejsce - Tomasz Mrozik Ia oraz Julia Włoszek IIa,

II miejsce – Kinga Domżał Ib oraz Gabriela Matlak IIIb,

III miejsce – Laura Waszkiewicz Ib oraz Katarzyna Jarnot IIIb.

Wyróżnienia powędrowały do Gabrieli Bęben Ib oraz Emilii Kramarczyk Ib.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym dzieciom dziękujemy za wykonanie pięknych prac i udział w konkursie.

Uczniowie klasy Ib porządkowali tereny w pobliżu szkoły
Uczniowie klasy Ib porządkowali tereny w pobliżu szkoły i park w Grojcu
Samorząd Uczniowski
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.