Dzień Ziemniaka

28 września uczniowie klas IV – VI, korzystając z pięknej, słonecznej pogody, bawili się na święcie ziemniaka. Samorząd uczniowski pod kierunkiem opiekunki – Izabeli Berszakiewicz przygotował 5 konkurencji. Chętni wykrawali stemple z ziemniaków, wyścigowali się w parach i pojedynczo, rzucali do celu oczywiście ziemniakiem, wycinali najdłuższą obierkę. Wuefista – Sebastian Smolarek przygotował dla uczniów rozgrywki sportowe. Wychowawczynie fachowo rozpaliły ognisko, na którym pieczono sobie smaczne kiełbaski i kromki chleba. Czas wypełniony został ruchem na świeżym powietrzu, dobrą zabawą i rozmową przy ognisku.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.