Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia obejmują 1 godz. tygodniowo dla każdej klasy od I - III. Korekcja wad postawy opiera się głównie na kształtowaniu nawyku prawidłowej postawy. Ćwiczenia przebiegają w 3 fazach:

• uświadomienie dziecku wady,
  • korygowanie wady przez przyswojenie i opanowanie ćwiczeń  korekcyjnych,
  • wykształceniu wytrzymałości posturalnej tzn. zdolność do utrzymania postawy skorygowanej.

W zajęciach dominują ćwiczenia symetryczne, ogólnorozwojowe i oddechowe, elongacyjne.

Zajęcia prowadzi p. Małgorzata Żurawska.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej