Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia obejmują 1 godz. tygodniowo dla każdej klasy od I - III. Korekcja wad postawy opiera się głównie na kształtowaniu nawyku prawidłowej postawy. Ćwiczenia przebiegają w 3 fazach:

• uświadomienie dziecku wady,
  • korygowanie wady przez przyswojenie i opanowanie ćwiczeń  korekcyjnych,
  • wykształceniu wytrzymałości posturalnej tzn. zdolność do utrzymania postawy skorygowanej.

W zajęciach dominują ćwiczenia symetryczne, ogólnorozwojowe i oddechowe, elongacyjne.

Zajęcia prowadzi p. Małgorzata Żurawska.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.