Gwiazda X-Factor w naszej szkole!!!

W dniu 20 maja mieliśmy okazję gościć w naszej szkole grupę muzyków, którzy w swoim programie w postaci lekcji umuzykalniającej przedstawili nam tajniki budowy i gry na instrumentach dętych drewnianych. Mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć klarnet, saksofon sopranowy, altowy i tenorowy. Pojawił się również bardzo dziwny instrument, który niewiele ma wspólnego tradycyjnymi instrumentami dętymi. Był to instrument elektroniczny o łatwej do zapamiętania nazwie EWI. Panowie bardzo interesująco opowiadali o prezentowanych instrumentach, a cały pokaz przeobraził się w wielki show z udziałem naszych uczniów, którzy zostali zaproszeni do występu na estradzie. Na zakończenie programu pan Darek, który jest członkiem zespołu AVOCADO, zaprosił wszystkich do obejrzenia koncertu finałowego X-Factor w dniu 5 czerwca.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Ogólnopolska Próba Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy