Gwiazda X-Factor w naszej szkole!!!

W dniu 20 maja mieliśmy okazję gościć w naszej szkole grupę muzyków, którzy w swoim programie w postaci lekcji umuzykalniającej przedstawili nam tajniki budowy i gry na instrumentach dętych drewnianych. Mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć klarnet, saksofon sopranowy, altowy i tenorowy. Pojawił się również bardzo dziwny instrument, który niewiele ma wspólnego tradycyjnymi instrumentami dętymi. Był to instrument elektroniczny o łatwej do zapamiętania nazwie EWI. Panowie bardzo interesująco opowiadali o prezentowanych instrumentach, a cały pokaz przeobraził się w wielki show z udziałem naszych uczniów, którzy zostali zaproszeni do występu na estradzie. Na zakończenie programu pan Darek, który jest członkiem zespołu AVOCADO, zaprosił wszystkich do obejrzenia koncertu finałowego X-Factor w dniu 5 czerwca.

NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Żegnaj zimo! Witaj wiosno!Z wizytą w bibliotece.
Sportowy dzień wiosny