Hej kolęda, kolęda!

Uczniowie z kółka muzycznego klas 1-3 oraz Emilka Cichy z klasy 4 uczestniczyli w Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich "Hej kolęda kolęda" zorganizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 wykonawców (solistów i zespołów) ze szkół podstawowych i gimnazjów. Przyjechali oni z Oświęcimia i okolic, ale także z Krakowa, Katowic, Kielc, Łodzi i innych odległych miast Polski. Wśród utytułowanych wykonawców nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, zdobywając wielki aplauz publiczności.

Wycieczka klas drugich do stadniny koni "Karino"
Pierwsza PomocW Ogólnopolskiej Próbie Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy wzięło udział 198 uczniów naszej szkoły
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.