Hej kolęda, kolęda!

Uczniowie z kółka muzycznego klas 1-3 oraz Emilka Cichy z klasy 4 uczestniczyli w Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich "Hej kolęda kolęda" zorganizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 wykonawców (solistów i zespołów) ze szkół podstawowych i gimnazjów. Przyjechali oni z Oświęcimia i okolic, ale także z Krakowa, Katowic, Kielc, Łodzi i innych odległych miast Polski. Wśród utytułowanych wykonawców nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, zdobywając wielki aplauz publiczności.

Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.
Zaproszenie ofertowe na dowóz uczniów do szkoły w roku szkolnym 2019/2020Zaproszenie ofertowe
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej