Hej kolęda, kolęda!

Uczniowie z kółka muzycznego klas 1-3 oraz Emilka Cichy z klasy 4 uczestniczyli w Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich "Hej kolęda kolęda" zorganizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 wykonawców (solistów i zespołów) ze szkół podstawowych i gimnazjów. Przyjechali oni z Oświęcimia i okolic, ale także z Krakowa, Katowic, Kielc, Łodzi i innych odległych miast Polski. Wśród utytułowanych wykonawców nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, zdobywając wielki aplauz publiczności.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.