Historię da się lubić

Uczniowie wcielili się w starożytnych Rzymian
Kolejny raz gościliśmy w naszej szkole Bractwo Rycerskie z Gniewu, które zabrało nas w podróż do starożytnego Rzymu. Zobaczyliśmy walkę Romulusa i Remusa, uprowadzenie Sabinek, dumnego patrycjusza rzymskiego i oczywiście gladiatorów. We wszystkie role mogli się wcielić uczniowie. Ochotników było wielu i tylko szczęśliwcom udało się założyć zbroję gladiatora, rzucić siecią czy spróbować walki trójzębem. Publiczność z wielkim entuzjazmem dopingowała kolegów! Wszyscy przeżyli niezapomniane chwile w starożytnym Rzymie, ale już wkrótce dzwonek szkolny oznajmił powrót do rzeczywistości.
Uprowadzona Sabinka została Rzymianką
Patrycjusz w todze
Gladiator w ataku
Jak walczyć siecią?
Walka trójzębem. Na szczęście tylko z balonem!
Legionista rzymski
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI