Hokeista Dariusz Wanat dzielił się swoją pasją z uczniami klasy pierwszej

Spotkanie z hokeistą  Dariuszem Wanatem pozostanie w sercach pierwszaków na zawsze. Ten ambitny, młody i skuteczny zawodnik Unii Oświęcim docenił zainteresowanie  uczniów tą dyscypliną sportową i namalowanie jego portretu podczas obchodów Szkolnego Dnia Sportu. Mali artyści zostali obdarowani przez naszego gościa słodyczami i autografami. Każdy otrzymał krążek hokejowy z  klubu Unii Oświęcim oraz mógł poćwiczyć podania zgodnie z instrukcją hokeisty. Wiele radości sprawiło wszystkim ubieranie elementów stroju oraz objaśnianie ich znaczenia dla bezpieczeństwa zawodnika podczas meczu. Nie zabrakło też serii pytań. Okazało się, że  pan Dariusz naukę jazdy na łyżwach rozpoczął w wieku siedmiu lat, grał także w piłkę nożną.  Zawsze bardzo lubił sport, dlatego zachęcał do aktywnego spędzania czasu także na tafli lodowiska. Na zakończenie szkoła otrzymała koszulkę z autografem gościa i zapewnienie, że we wrześniu odbędzie się kolejne spotkanie  pasjonatów hokeja z uczniami całej szkoły.  Uczniowie natomiast wręczyli laurkę z życzeniami.  Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!

PIknik rodzinny
Szkoła na sportowo
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej