III Piknik Rodzinny

W tym roku Piknik Rodzinny odbył się pod hasłem „Trzymaj formę”. Poprowadzili go pani Krystyna Jaromin i pan Jacek Bielowicz. Na licznych przybyłych gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców. Były wśród nich: loteria fantowa, konkurs plastyczny dla uczniów zatytułowany „Moje wymarzone wakacje”, pokaz strażacki, malowanie buziek, zabiegi kosmetyczne, dmuchańce - skakańce i wiele innych. Rodzice przygotowali poczęstunek- smaczne ciasta, lody, kiełbaski z grilla i inne smakołyki. Do ruchu na świeżym powietrzu zachęcały wszystkich stanowiska z konkurencjami sportowymi. Były to: rodzinny rzut piłką lekarską, rzut woreczkiem do kosza, rodzinne kręgle, mecz piłki nożnej rodzice kontra uczniowie i przeciąganie liny przygotowane przez nauczycieli. W zabawie uczestniczyli nasi uczniowie, ale także ich młodsze rodzeństwo, rodzice, a także babcie i dziadkowie. W trakcie pikniku prezentowały się poszczególne klasy, które zaśpiewały radosne wakacyjne piosenki. Oprócz tego kilku uczniów przedstawiło skecze i recytowało zabawne wierszyki. Aby promować aktywność fizyczną, uczniowie naszej szkoły tańczyli między innymi popularnego belgijskiego. Wybrano najpiękniejsze prace plastyczne i tak I miejsce wśród uczniów klas młodszych zajęła Wiktoria Wójcik z klasy III b, natomiast wśród klas starszych Weronika Szczerbowska z klasy VIa. Jury wytypowało również wyróżnienia. Dla najlepszych nie zabrakło nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy pikniku bawili się doskonale, a najszczęśliwszy wśród nich okazał się Wiktor Borowczyk, który w loterii fantowej wygrał nagrodę główną- rower górski.

Dziękujemy wspaniałym rodzicom i sponsorom! Bez nich nie udałoby się przygotować tak udanej środowiskowej imprezy!

Taniec integracyjny
Występ klasy IIIa
Pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu
Konkurencja
Prezentacja wiersza pt. ' Żaba
Rodzinne malowanie
Występ klas pierwszych- piosenka
Skecz
Wstęp klasy IIIb - piosenka
Występ formacji tanecznej
Laureaci szkolnego konkursu plastycznego
Taniec integracyjny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RAZEM NA ŚWIĘTA!