Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w ubiegłym roku szkolnym 2014/2015 dzięki Państwa wpłatom na rzecz Rady Rodziców mogliśmy sfinansować wiele ciekawych przedsięwzięć i projektów dla dzieci. Duży wpływ przyniosła zorganizowana po raz  pierwszy przez nas zabawa sylwestrowa, a także cieszący się popularnością - Piknik Rodzinny.

Zebrane kwoty pozwoliły nam na realizację następujących inicjatyw :

• dofinansowanie wyjazdu kl. 3a do Białki Tatrzańskiej w związku z nagrodą w konkursie "Odblaskowa szkoła"
  • zakup nagród i dyplomów dla dzieci biorących udział w licznych konkursach ( m.in. konkurs "Mam Talent", konkurs recytatorski Poezji Religijnej, konkurs recytatorski "Dobre Maniery"
  • sfinansowanie wyjazdu dzieci na piłkarski Memoriał im. E.Szustera
  • zakup dyplomów i nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego
  • upominki z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • zakup pomocy dydaktycznych dla dzieci i nauczycieli ( matematyczne, językowe, polonistyczne)
  • zakup telewizora LG LED 42' z wyposażeniem oraz DVD
  • organizacja Sylwestra (orkiestra, kucharka i inne koszty)
  • organizacja Dnia Babci i Dziadka
  • zakup nagrody głównej (rower) na loterię fantową
  • pokrycie kosztów związanych z organizacją Pikniku Rodzinnego (w tym wypożyczenie dmuchańców)
  • pomoc dla szkoły m.in. zakup farb i artykułów malarskich, zakup mebli i dywanu dla klas pierwszych, zakup ekspozytora
  • sfinansowanie zakupu kompletów zdjęć szkolnych dla klas szóstych
  • wsparcie działalności kółek działających w szkole
  • poczęstunek dla dzieci z okazji imprez okolicznościowych

Zachęcamy do aktywnej współpracy również w roku bieżącym.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz fundusz i w jakikolwiek inny sposób angażowali się w życie szkoły.

Bądźmy obecni w szkole, w której dzieci spędzają tak wiele czasu.

Z poważaniem Rada Rodziców

przy Szkole Podstawowej im.H.Sienkiewicza w Grojcu.

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).