Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w ubiegłym roku szkolnym 2014/2015 dzięki Państwa wpłatom na rzecz Rady Rodziców mogliśmy sfinansować wiele ciekawych przedsięwzięć i projektów dla dzieci. Duży wpływ przyniosła zorganizowana po raz  pierwszy przez nas zabawa sylwestrowa, a także cieszący się popularnością - Piknik Rodzinny.

Zebrane kwoty pozwoliły nam na realizację następujących inicjatyw :

• dofinansowanie wyjazdu kl. 3a do Białki Tatrzańskiej w związku z nagrodą w konkursie "Odblaskowa szkoła"
  • zakup nagród i dyplomów dla dzieci biorących udział w licznych konkursach ( m.in. konkurs "Mam Talent", konkurs recytatorski Poezji Religijnej, konkurs recytatorski "Dobre Maniery"
  • sfinansowanie wyjazdu dzieci na piłkarski Memoriał im. E.Szustera
  • zakup dyplomów i nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego
  • upominki z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • zakup pomocy dydaktycznych dla dzieci i nauczycieli ( matematyczne, językowe, polonistyczne)
  • zakup telewizora LG LED 42' z wyposażeniem oraz DVD
  • organizacja Sylwestra (orkiestra, kucharka i inne koszty)
  • organizacja Dnia Babci i Dziadka
  • zakup nagrody głównej (rower) na loterię fantową
  • pokrycie kosztów związanych z organizacją Pikniku Rodzinnego (w tym wypożyczenie dmuchańców)
  • pomoc dla szkoły m.in. zakup farb i artykułów malarskich, zakup mebli i dywanu dla klas pierwszych, zakup ekspozytora
  • sfinansowanie zakupu kompletów zdjęć szkolnych dla klas szóstych
  • wsparcie działalności kółek działających w szkole
  • poczęstunek dla dzieci z okazji imprez okolicznościowych

Zachęcamy do aktywnej współpracy również w roku bieżącym.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz fundusz i w jakikolwiek inny sposób angażowali się w życie szkoły.

Bądźmy obecni w szkole, w której dzieci spędzają tak wiele czasu.

Z poważaniem Rada Rodziców

przy Szkole Podstawowej im.H.Sienkiewicza w Grojcu.

Pliki do pobrania:

12.09.2019r Uchwała nr 1 protokół z wyboru Zarządu Rady Rodziców.pdf (Rozmiar: 452963 bajtów)
30.09.2019r. Uchwała nr 2 Rady Rodziców dotycząca programu wychowawczo-profilaktycznego.pdf (Rozmiar: 207752 bajtów)
07.11.2019r Protokół Nr 2 z posiedzenia Rady Rodziców.pdf (Rozmiar: 279772 bajtów)
07.11.2019r Uchwała nr 4 w sprawie wysokości składki na Radę Rodziców.pdf (Rozmiar: 360579 bajtów)
07.11.2019r Uchwała nr 5 w sprawie dysponentów do rachunku bankowego.pdf (Rozmiar: 551807 bajtów)
07.11.2019r Uchwała nr 6 w sprawie zatwierdzenia wniosków.pdf (Rozmiar: 1137947 bajtów)
07.11.2019r Uchwała nr 3 w sprawie Regulaminu swojej działalności.pdf (Rozmiar: 182560 bajtów)
07.11.2019r Rada Rodziców - Regulamin.odt (Rozmiar: 432341 bajtów)
Sukces ucznia klasy VII aMichał Piwowarczyk zajął III miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania
Zabawa andrzejkowa
Upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległościZ okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości dzieci z klas 4, 5a oraz uczniowie nagrodzeni w konkursach muzycznych przygotowali uroczysty apel.