Jesienne spotkania przy ognisku

Klasy drugie gościły u Państwa Noworytóqw

Uczniowie wykorzystują ostatnie promienie słońca i spotykają się przy ognisku. Klasy trzecie wyjechały do karczmy "Młynówka" w Łękach. Po zjedzeniu pysznych "prażonek", wszyscy świetnie bawili się na placu zabaw. Uczniowie klas drugich spędzili milo czas u Państwa Noworytów w otoczeniu  urokliwej przyrody.  Gospodarze  zorganizowali również dyskotekę, a mamy upiekły pyszne ciasto. Nie zabrakło oczywiście rozgrywek sportowych na świeżym powietrzu. Wdzięczni uczniowie wraz z wychowawczyniami dziękują za serdeczne przyjęcie i wspaniałą zabawę.

Klasy III
Smacznego!
Na placu zabaw
Wycieczka klasy III do Krakowa