Jesienne spotkania przy ognisku

Klasy drugie gościły u Państwa Noworytóqw

Uczniowie wykorzystują ostatnie promienie słońca i spotykają się przy ognisku. Klasy trzecie wyjechały do karczmy "Młynówka" w Łękach. Po zjedzeniu pysznych "prażonek", wszyscy świetnie bawili się na placu zabaw. Uczniowie klas drugich spędzili milo czas u Państwa Noworytów w otoczeniu  urokliwej przyrody.  Gospodarze  zorganizowali również dyskotekę, a mamy upiekły pyszne ciasto. Nie zabrakło oczywiście rozgrywek sportowych na świeżym powietrzu. Wdzięczni uczniowie wraz z wychowawczyniami dziękują za serdeczne przyjęcie i wspaniałą zabawę.

Klasy III
Smacznego!
Na placu zabaw
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Wycieczka klas drugich do stadniny koni "Karino"