Już pływam

W kwietniu na basenie w Brzeszczach rozpoczęły się zajęcia w ramach małopolskiego projektu "Już pływam". Uczestniczyło w nich 30 uczniów klas IVa i IVb. Przez 10 kolejnych wtorków dzieci pod okiem cierpliwych instruktorek zdobywały umiejętności pływackie. Wszyscy uczestnicy zrobili wielkie postępy! Już wkrótce wakacje, zatem te umięjętności na pewno im się przydadzą! Projekt został zrealizowany przez Gminę Oświęcim przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Ogólnopolska Próba Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy