Już pływam

W kwietniu na basenie w Brzeszczach rozpoczęły się zajęcia w ramach małopolskiego projektu "Już pływam". Uczestniczyło w nich 30 uczniów klas IVa i IVb. Przez 10 kolejnych wtorków dzieci pod okiem cierpliwych instruktorek zdobywały umiejętności pływackie. Wszyscy uczestnicy zrobili wielkie postępy! Już wkrótce wakacje, zatem te umięjętności na pewno im się przydadzą! Projekt został zrealizowany przez Gminę Oświęcim przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).