Kółko gitarowe

W naszej szkole na zajęciach pozalekcyjnych można uczyć się grać na gitarze. Do nauki potrzebna jest własna gitara, podstawowe predyspozycje muzyczne, a przede wszystkim chęci i wytrwałość. Uczniowie, którzy zaczynają uczyć się grać na gitarze, już po miesiącu uczęszczania znają podstawowe chwyty i rytmy, które pozwalają zagrać 1-2 piosenki. Regularna nauka to doskonalenie tych umiejętności i poznawanie kolejnych chwytów i rytmów. Gitarzyści, poza możliwością zaprezentowania się przed szkołą, angażują się w granie również poza nią, np. w kościele.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"