Kółko gitarowe

W naszej szkole na zajęciach pozalekcyjnych można uczyć się grać na gitarze. Do nauki potrzebna jest własna gitara, podstawowe predyspozycje muzyczne, a przede wszystkim chęci i wytrwałość. Uczniowie, którzy zaczynają uczyć się grać na gitarze, już po miesiącu uczęszczania znają podstawowe chwyty i rytmy, które pozwalają zagrać 1-2 piosenki. Regularna nauka to doskonalenie tych umiejętności i poznawanie kolejnych chwytów i rytmów. Gitarzyści, poza możliwością zaprezentowania się przed szkołą, angażują się w granie również poza nią, np. w kościele.

Dzień Edukacji Narodowej14 października w piękny jesienny dzień obchodziliśmy święto wszystkich pracowników oświaty.
Dzień Ziemniaka
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.