Kółko muzyczne - szkolny chórek

W naszej szkole działa kółko muzyczne – zespół wokalny. Na zajęcia tego zespołu mogą uczęszczać dzieci z wszystkich klas. Podczas zajęć wszyscy uczą się śpiewać różne piosenki. Ich efektem są częste występy podczas różnych szkolnych uroczystości. Występy te oklaskiwane są przez całą społeczność naszej szkoły, a najbardziej utalentowani piosenkarze wyjeżdżają na festiwale gdzie są wysoko oceniani i nagradzani. Może spośród nich wyrośnie kiedyś następczyni DODY czy PIASKA…?

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Dyskoteka walentynkowa klas I- III