Kółko muzyczne - szkolny chórek

W naszej szkole działa kółko muzyczne – zespół wokalny. Na zajęcia tego zespołu mogą uczęszczać dzieci z wszystkich klas. Podczas zajęć wszyscy uczą się śpiewać różne piosenki. Ich efektem są częste występy podczas różnych szkolnych uroczystości. Występy te oklaskiwane są przez całą społeczność naszej szkoły, a najbardziej utalentowani piosenkarze wyjeżdżają na festiwale gdzie są wysoko oceniani i nagradzani. Może spośród nich wyrośnie kiedyś następczyni DODY czy PIASKA…?

Spotkanie z Michałem Zawadką - pisarzem i mówcą motywacyjnymJak odnieść w życiu sukces?
Upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległościZ okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości dzieci z klas 4, 5a oraz uczniowie nagrodzeni w konkursach muzycznych przygotowali uroczysty apel.
Wycieczka klas piątychWyjazd do teatru to doskonały pomysł na jesienny czas.