Kółko plastyczne

Uczniowie, którzy chcą się podzielić swoją wyobraźnią, pomysłowością , a przede wszystkim czują radość tworzenia, spotykają się na zajęciach kółka plastycznego.

Wspólnie spędzona godzina  to czas doskonałej zabawy, która integruje, kształtuje wrażliwość, a przez piękne efekty dowodzi, że każde z dzieci ma talent.

Dzięki zastosowaniu przeróżnych technik, materiałów oraz narzędzi raz w tygodniu mamy szansę stworzyć nasz własny świat pełen fantastycznych barw i kształtów.

Prace szkolnych artystów ozdabiają salę lekcyjną, korytarz, a często są atrakcyjną dekoracją  podczas szkolnych uroczystości.

Kółko plastyczne przy pracy
Wystawa naszych prac
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).