Kółko tańców narodowych

Zespół ten to wspaniała wizytówka naszej szkoły. Podczas zajęć uczniowie poznają podstawowe kroki polskich tańców narodowych i opracowują układy choreograficzne. Najbardziej reprezentacyjny taniec to POLONEZ, z którym nasze dzieci w strojach szlacheckich wielokrotnie prezentowały się przed szerszą publicznością. Wszystkie występy nagradzane są zawsze wielkimi owacjami.

Święta narodowe do doskonała okazja do zaprezentowania poloneza
Polonez w wykonaniu naszych uczniów
Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.