Kółko taneczne na jasełkach salezjańskich

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Oświęcimiu.

Również i w tym roku dziewczynki z kółka tanecznego: Gabriela Bęben 4b, Kinga Domżał 4b, Maja Sołtysik 4b, Natalia Zając 4a, Aleksandra Piętka 5a, Wiktoria Rusin 5a, Julia Włoszek 5a  oraz  Olivia Stokłosa 5a, godnie reprezentowały naszą szkołę w tym wydarzeniu.

Wystąpiły na scenie, aż czterokrotnie do układu „Tańca z wachlarzami” pod opieką  nauczycielki Joanny Miłoń.

Uczennice otrzymały gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za ich taniec. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla dziewczynek, jak i dla Rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy.

W nagrodę wszyscy uczestnicy zaangażowani w przedstawienie pojadą na wspólną wycieczkę.

Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim