Kółko teatralne klas I - III

Kółko teatralne dla uczniów klas I-III działa prężnie od roku 1997. Zajęcia prowadzi pani  Małgorzata Chwierut. Wspólna zabawa w teatr umożliwia małym aktorom rozwijanie uzdolnień artystycznych, poznawanie tajników związanych z pracą w teatrze, dbanie o kulturę żywego słowa. Organizowane są wyjazdy na przedstawienia teatralne. Zdobyte umiejętności uczniowie prezentują podczas licznych imprez środowiskowych i przedsięwzięć integracyjnych, aktywnie współpracując z podopiecznymi SOS-W w Oświęcimiu oraz PZOL w Grojcu. Mali aktorzy wielokrotnie uczestniczyli w Powiatowych Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych " Teatralki" w Chełmku.   Znaczącym sukcesem zespołu było zdobycie tytułu " Teatrzyk Roku" w Miedzygminnych Spotkaniach Teatralnych " Teatrałki 99 " , nagroda za najciekawszą scenografię, trzy nagrody za wspaniałe interpretacje ról oraz nagroda publiczności. Zespół otrzymał również Wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Przedstawień Ekologicznych "Eko -Wiosna 2001". W roku 2010 kółko teatralne zostało laureatem  etapu powiatowego XXV Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „ Bajdurek  ”. Aktorzy zaprezentowali spektakl pt. „Brzydkie kaczątko”, zdobywając I miejsce oraz Złotą Maskę i  zakwalifikowali się do spotkania finałowego, które odbyło się  w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Przedstawienie
 | Turniej rycerski- I miejsce w konkursie  organizowanym przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu
W poszukiwaniu najcenniejszego skarbu
Mikołajki 2017
Szkolny konkurs recytatorski
II miejsce dla Emilii Kramarczyk w Regionalnym Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni
Legenda o Wawelskim Smoku 2016
Szkolny konkurs recytatorski 2016
Smerfy w Odblaskowej Szkole- 20215
Dzień Otwarty w naszej szkole
Szkolny Dzień Teatru
Wizyta przedszkolaków-
Przygody Koziolka Matolka
Animacja lalką teatralna
Teatrałki 2008 - MOSiR w Chełmku
Lalki teatralne stworzono podczas zajęć .
Bajka o rybaku i złotej rybce
Wyjazd na Teatrałki w Chełmku
Przedstawienie
Podsumowanie trzyletniej pracy w kółku teatralnym.Spektakl
Spotkanie  Katarzyną Kopczyk- aktorką Teatru Groteska
Maski teatralne
I miejsce w gminnym konkursie literackim na temat twórczości Ewy Szelburg- Zarembiny
Pomóżmy zwierzętom przetrwac zimę.
Szkolny konkurs recytatorski
Przedstawienie pt.
Śnieżka i krasnoludki
I miejsce I Złota Maska podczas etapu powiatowego XXV Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży
Gabriela Stawowczyk - wiersz
Szczęśliwy powrót
Konkurs recytatorski
Jasełka dla Babci i Dziadka
Jasełka dla Babci i Dziadka- 2011r.
wystep z okazji Dnia Otwartego Szkoły - 2011
Teatrałki 2011-
Recytatorzy szkolnego konkursu
Pali się!- szkolny konkurs recytatorski
Laureaci szkolnego konkursu recytatorskiego- 2012
Tomcio Paluszek idzie do naszej szkoły- 2012
Dzień Otwarty Szkoły 2014r.
Koziołek Matołek w kraju króla Bóla
Dzień Otwarty Szkoły- wiersz  pt.
Pchła Szachrajka bawiła widzów na scenie
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).