1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Klasy szóste w Krakowie

opis niedostepny

18 października uczniowie klas szóstych z wychowawczyniami wyruszyli do Krakowa. Najpierw odwierdzili „Gamescape”. Zabawa polegała na tym, by drużyny wydostały się z zamkniętych pokojów zagadek. Uczestnicy musieli wykazać się sprytem, szybkością, sztuką logicznego myślenia i umiejętnością współpracy w rozwiązywaniu różnorakich problemów. Gry zorganizowane były w następujących pokojach: Gwiezdne Wojny, Wyjście Smoka, Zamek Drakuli, Kraina Ludożerców, Pokój Zaginionego Detektywa i Chatka w Zaczarowanym Lesie. Po godzinnym wyścigu z czasem uczniowie z wypiekami na twarzy dzielili się swoimi przeżyciami. Następnie po krótkim spacerze w otoczeniu pięknych jesiennych drzew grupa udała się do Muzeum Archeologicznego, gdzie zwiedziła wystawę „Starożytny Egipt”. Tam poznała rodzaje egipskich sarkofagów, a nawet mogła zajrzeć do jednego z nich i zobaczyć na własne oczy mumię. Ponadto uczniowie podziwiali przedmioty pochodzące z grobowców. Zaciekawiły ich posążki uszebti i niezwykła egipska biżuteria, a także mumie zwierząt. Na koniec odbyły się warsztaty „Egipski design”, podczas których uczestnicy wykonywali rysunek z egipskim motywem na płóciennej torbie. Z taką pamiątką uczniowie wrócili do domów zadowoleni.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Interhead.pl